Zapraszamy serdecznie do kontaktu:
TEL: (48) 362-13-31

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
I USTAWICZNEGO W RADOMIU

W skład CENTRUM wchodzi:
Medyczna Szkoła Policealna w Radomiu - szkoła dla młodzieży
Medyczna Szkoła Policealna dla Dorosłych w Radomiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego

Zajęcia na kierunku higienistka stomatologiczna z mgr A. Majstrak.

 

 

 

 

Zajęcia praktyczne na kierunku technik masażysta z elementami odnowy biologicznej i dietetyki. Instytut Zdrowia i Urody Yasumi - Masaż kosmetyczny z mgr A. Sajór -Rejmer.

 

 

 

 

Niedzielny relaks na kursie "Masażu gorącymi kamieniami ", który poprowadziła mgr M. Smolarska

 

 

 

 

Profesjona kadra przyciąga do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Radomiu. Otrzymaliśmy puchar od Samorządu Województwa Mazowieckiego za najciekawsze stoisko Uczelni na XVI Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych w Radomiu.

 

 

 

 

Dzień Kobiet w Aquapark Radom. Mgr A.Frużyńska oraz mgr A. Jagiełło wraz ze słuchczkami wykonywały masaż dłoni i karku oraz zabieg parafinowy na dłonie. Wszystkie zabiegi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

 

 

 

 

"Poznajemy zawody medyczne" to spotkania z uczniami szkół średnich w ramach doradztwa zawodowego. Doradcy zawodowi oraz nauczyciele Medyka przedstawiają ofertę kształcenia i prezentują pracownie wraz z wyposażeniem. A mamy czym się pochwalić. Odwiedziło nas już ok 200 osób. Mamy nadzieję że są wśród nich nasi przyszli słuchacze.

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie klasy IV b p. Elizy Klamut oraz podopieczni Słonecznego Domu wspólnie wzięli udział w kolejnej lekcji. Tym razem zajęcia odbyły się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Radomiu. Tu przypomniano uczniom, jak ważna jest higiena osobista i jak należy dbać o zęby, których stan odpowiada za nasze zdrowie.

 

 

 

Dyrekcja, nauczyciele oraz doradca zawodowy Medyka bardzo aktywnie współpracują z przedstawicielami MOPS-u w Radomiu. Raz w miesiącu organizowane są spotkania z podopiecznymi MOPS-u. Dziś mgr B. Markwart poprowadziła wykład "Podstępne WZW".

 

 

 

Serdecznie zapraszamy

Nasza oferta

Atrakcyjne kierunki

Technik uslug kosmetycznych

rekrutacja
sch2
rajd3
r1
za1
za2
za3
za4
za5

Facebook